Сидні Фінкелстін. Супербоси. Як видатні лідери плекають таланти.
Переклад з англійської Наталії Палій. - Київ,
Yakaboo Publishing, 2017. - 260 с. ISBN 978-966-97633-7-2
Супербоси. Як видатні лідери плекають таланти.
Сидні Фінкелстін
Супербос — це такий диво-бос, який володіє суперсилою? Не зовсім так.
Американський дослідник бізнес стратегій і лідерства Сидні Фінкелстін вивчав професійні траєкторії видатних особистостей у різних галузях.

Якщо поглянути на 50 визнаних особистостей у певній галузі, то побачимо, що керівниками чи наставниками, мабуть, п'ятнадцятьох-двадцятьох із них колись були один чи кілька генераторів талантів — або «супербосів», як Фінкелстін почав їх називати.

Ба більше, ті самі супербоси здійснили істотну частку інновацій у своїй галузі. Їхня особливість в тому, що довкола них утворюються мережі талантів, "генеалогічні дерева" яскравих особистостей. Фінкелстін розкриває секрети цих непересічних лідерів та намагається зрозуміти, як стати «супербосом».


Рік видання: 2017
Палітурка: тверда обкладинка
Наявність: вересень
Категорія: менеджмент та лідерство
Мова: українська

Медіа про ­­«Супербоси.
Як видатні лідери плекають таланти»
PLATFORMA
У видавництві Yakaboo Publishing виходить український переклад книги «Супербоси. Як видатні лідери плекають таланти». Її автор Сидні Фінкелстін — професор менеджменту Школи бізнесу при Дартмутському коледжі та директор Центру лідерства ім. Така...
Українська правда
"Супербоси" на сьогодні є останньою книжкою автора, яка в оригіналі вийшла у лютому 2016 року. Вона є результатом десятирічного дослідження і 200 інтерв'ю, проведених із босами та співробітниками із різноманітних індустрій....
Три сили. Як виховують в успішних спільнотах. Емі Чуа, Джед Рубенфелд.
Переклад з англійської Ірини Серебрякової. - Київ,
Yakaboo Publishing, 2017. - 260 с. ISBN 978-966- 97633-8- 9
Три сили. Як виховують в успішних спільнотах.
Емі Чуа, Джед Рубенфелд
"Три сили" можна вважати продовженням скандального бестселера Емі Чуа "Бойовий гімн мами-тигриці" (2011).

Ця книга є дослідженням традицій виховання різних культурних і релігійних груп, зокрема дискримінованих меншин, у США та причинно-наслідкового зв'язку між цінностями батьків і підходами до виховання та подальшим життєвим успіхом дітей.
Автори зауважили, що у певних груп у США набагато вищі досягнення порівняно з іншими — у вимірах доходів, кар'єри, академічних результатів.
Емі Чуа та її співавтор Джед Рубенфелд доводять, що саме хардкор-виховання, жорсткість та дисципліна – тобто все, що суперечить актуальним тенденціям у вихованні дітей – перспективніші з огляду на життєвий успіх у майбутньому.

Поєднання "трьох сил"– відчуття вищості, загроженості і контролю імпульсів – про які йдеться у книжці, є рецептом успіху, але не є рецептом щастя.

Рік видання: 2017
Палітурка: тверда,
суперобкладинка
Наявність: вересень
Категорія: бізнес та виховання дітей
Мова: українська

Адам Лашинські. Як Uber підкорював світ /
Переклад з англійської Ганни Лелів. - Київ,
Yakaboo Publishing, 2017. - 256 с. ISBN 978-617-7544-01-1
Дика гонка. Як Uber підкорював світ
Адам Лашинські
25 травня 2017 року у США вийшла книжка Адама Лашинскі Wild Ride: Inside Uber's Quest for World Domination, історію блискавичного злету компанії Uber загалом та її засновника Тревіса Каланіка зокрема.
Uber не сходить зі сторінок світової преси, але книжка Лашинскі - перша вичерпна історія 69-мільярдної компанії.
Українське видання під робочою назвою "Як Uber підкорив світ" уже готує видавництво Yakaboo Publishing, Книжка з'явиться наприкінці літа у перекладі Ганни Лелів (перекладала українською, поміж іншого, книжки Стівена та Люсі Гокінґ та Елізабет Ґілберт).
Адам Лашинскі, виконавчий редактор журналу Fortune, кілька років працював над книжкою, впродовж яких не лише проводив численні інтерв'ю, подорожував з Тревісом Каланіком у Китаї, а й сам сів за кермо як водій Uber-a.


Рік видання: 2017
Палітурка: тверда обкладинка
Наявність: вересень
Категорія: бізнес та лідерство
Мова: українська

Медіа про
­­«Як Uber підкорював світ»
Українська правда
"Як Uber підкорював світ" − перша вичерпна історія блискавичного злету компанії Uber, яка не сходить зі сторінок світової преси й оцінюється у 69 мільярдів доларів.
Українською твір Адама Лашинскі готує видавництво Yakaboo Publishing,книжка з'явиться наприкінці літа у перекладі Ганни Лелів.
А поки УП.Культура пропонує уривок із цієї історії...
Філіп Зімбардо. Ефект Люцифера. Чому хороші люди чинять зло.
Переклад з англійської Любомира Шерстюка. – Київ: Yakaboo Publishing, 2017. – 584 с.
ISBN 978–966–97633–6–5
Ефект Люцифера. Чому хороші люди чинять зло
Філіп Зімбардо
Легендарний американський психолог Філіп Зімбардо через майже 40 років повертається до знаменитого Стенфордського в'язничного експерименту, який він здійснив влітку 1971 року разом з аспірантами і студентами Стенфордського університету.

У книжці докладно викладено перебіг експерименту, опис містить розлогі уривки зі щоденника психолога та учасників, матеріали інтерв'ю, аудіо- та відеозаписів. Професор Зімбардо проводить паралелі з іншими подібними експериментами, а також реальними випадками насильства у державних інституціях, досвідом геноцидів, етнічних чисток, порушень прав людини. Він також робить огляд впливу експерименту на суспільні науки, зміни у законодавстві США, мистецтво, а найголовніше - на розуміння природи людської жорсткості загалом, банальності зла, але водночас і банальності героїзму.

Увага! Книжка для дорослої аудиторії.
Рік видання: 2017
Палітурка: тверда, суперобкладинка
Наявність: на складі
Категорія: психологія та взаємовідносини
Мова: українська

Lb.ua
Найпереконливіші керовані зміни людської поведінки пов'язані не з промиванням мозків, атакою нанороботів, наркотиками у водогоні та іншими екзотично-параноїдальними речами. Вони є наслідком системної і систематичної маніпуляції тривіальними аспектами людського життя...
Медіа про ­­
«Ефект Люцифера.
Чому хороші люди чинять зло»
ФОКУС
Автор Стэндфордского тюремного эксперимента о суде над украинским подразделением "Торнадо", скользких склонах и о том, действительно ли в каждом из нас живёт надзиратель-садист...
The Village
Ефект Люцифера. Чому хороші люди чинять зло» − книжка, написана через майже 40 років після проведення Стенфордського в'язничного експерименту. У виданні, яке здійснило Yakaboo Publishing, викладено докладний перебіг експерименту...
K.Fund Media
Почему человек может забить до смерти мотыгой своего соседа, с которым он ещё вчера мирно пас скот и выпивал по вечерам? Как законопослушный гражданин и добропорядочный отец семейства превращается в жестокого мучителя? И где граница, отделяющая добро от зла?...
Любов та бюджет/Любомир Остапів.- Київ: Yakaboo Publishing, 2017.
ISBN 978-966-97633-5-8
Любов та бюджет
Любомир Остапів
Якщо ви мешкаєте в Україні й вирішили написати книжку, яка порушує найзамовчуваніші, найнезручніші теми, то це не буде книжка про секс. Це буде книжка про гроші. Звісно, не про абстрактні гроші заокеанських мільярдерів або вітчизняних олігархів, а про свої, рідні.
«Любов та бюджет» не є книжкою про те, як заробити гроші, це книжка про те, як керувати заробленим. Більшість підходів і практичних порад адресовано людям, які недавно, або порівняно недавно, живуть разом і відтак керують не тільки особистим, а й сімейним бюджетом. Любомир Остапів проходить із ними увесь шлях до фінансової свободи — від перших незручних розмов до вибору інструментів для обліку та планування, прийняття рішень щодо банку, кредитів та інвестицій.

Про автора: Любомир Остапів — сімейний фінансовий радник, фінансовий директор кількох IT-компаній. Отримав економічну освіту у Києво-Могилянській академії та ступінь MBA у Києво-Могилянській бізнес-школі, а також сертифікат «Персональне та сімейне фінансове планування» Університету Флориди. Автор книжки Home Finances for Couples.
Рік видання: 2017
Палітурка: тверда
Наявність: на складі
Категорія: саморозвиток та мотивація
Мова: українська

Медіа про
­­«Любов та бюджет»
blog.yakaboo.ua
А новачком-бестселером в Yakaboo Publishing стала книжка про те, як із розумом формувати домашній бюджет, приклад українського нон-фікшн –"Любов та бюджет" від Любомира Остапіва....
ХОЧУ
Помните сериал из далеких 1990-х под красноречивым названием «Богатые тоже плачут»? Деньги не являются показателем или залогом счастья. Любовь, дружбу, семью, доверие за них не купить. Но есть ряд потребностей, которые можно реализовать только лишь с помощью денег...
The Village
Любов та бюджет» − нон-фікшн українського автора на складну і майже табуйовану тему. В українському суспільстві про гроші говорити не заведено, тим більше в контексті стосунків, хоча саме вони є найбільш поширеною причиною конфліктів у родинах....
Кристоф Ґальфар. Всесвіт на долоні. Подорож крізь простір, час та за їхні межі./Пер. з англ. Тараса Цимбала. - Київ: Yakaboo Publishing, 2017.
ISBN 978-966-97633-4-1
Всесвіт на долоні. Подорож крізь простір, час та за їхні межі.
Кристоф Ґальфар
Один з описів цієї книжки - «так ніби "Путівник Галактикою для космотуристів" справді був путівником». Кристоф Ґальфар - фізик, учень Стівена Гокінга, співавтор книжки «Джордж і таємний ключ до Всесвіту» Гокінга та його доньки Люсі, - пояснює найновіші досягнення науки про Всесвіт у дуже доступній і дотепній манері, цього разу радше для дорослих, ніж для дітей. Складне у максимально простому викладі.

"Кінематографічна, динамічна, інформативна, захоплива, поетична…[Ґальфарові] вдається переконувати звичайних читачів, що про математичні предмети можна обмірковувати у незвичний спосіб. Уникаючи спрощення, він є зрозумілим і ніколи не заплутує (як це трапляється у багатьох інших популярних книжках з фізики) несамовитими нагромадженнями наукового жаргону і великих чисел" – Александр Мастерс, The Spectator
Рік першого видання у США: 2016
Мова оригіналу: англійська
Палітурка: тверда,
суперобкладинка
Наявність: на складі
Категорія: наука і техніка
Мова: українська

Медіа про ­­«Всесвіт на долоні. Подорож крізь простір, час та за їхні межі»
The Devochki
Всесвіт на долоні» − чудовий приклад того, як підхід може впливати на результат. Запрошуючи читача до подорожі Всесвітом, Крістоф Ґальфар ледь не танцює з бубном, аби людині, яка тримає його книжку, сподобалося
The Village
Всесвіт на долоні. Подорож крізь простір, час та за їхні межі» − динамічна й інформативна, захоплива й поетична книжка Кристофа Ґальфара, популяризатора науки.
Клейтон Крістенсен. Дилема інноватора. Як нові технології нищать сильні компанії.
/ Пер. з англ. Олександра Гончара. — Київ: Yakaboo Publishing, 2017.— 276 стор.
ISBN 978-966-97633-3-4
Дилема інноватора.
Як нові технології нищать сильні компанії.
Клейтон Крістенсен
«Дилема інноватора» — книжка про те, як компанії втрачають лідерські позиції у своїй галузі, коли постають перед ринковими та технологічними змінами. У ній ідеться не про невдачі компаній взагалі, а про невдачі сильних компаній — компаній, якими захоплювалися та які намагалися наслідувати, компаній, які прославилися завдяки своїм інноваціям і вправному управлінню. Парадоксально, у багатьох випадках саме компетентний менеджмент та виважені рішення були найголовнішою причиною втрати лідерства у відповідній галузі. «Дилема інноватора» покликана допомогти широкому колу менеджерів, консультантів і викладачів, які працюють у сферах виробництва та послуг, впоратися з викликами підривних технологій та знаходити себе на ринках, які ще не виникли.
Рік першого видання: 1997
Перевидання: 2000, 2011, 2016
Мова оригіналу: англійська
Палітурка: тверда, суперобкладинка
Наявність: на складі
Категорія: менеджмент та лідерство
Мова: українська

AIN
У видавництві Yakaboo Publishing вийшла книжка, яка стала класикою бізнес-літератури — «Дилема іноваторів» Клейтона Крістенсена. Бестселер Wall Street Journal і Businessweek, видання, що увійшло в топ-100 книг про успіх і лідерство за версією Amazon...
Медіа про: «Дилему інноватора.
Як нові технології нищать сильні компанії»
EVO
Дилемма инноватора» – увлекательно написанный кейсбук нестандартных бизнес-историй. Это книга не о тех простых случаях, когда успешная компания не поверила в новинку – и проиграла тем, кто поверил...
Studway
Професор Гарварду Клейтон Крістенсен каже: компанії можуть робити все правильно, але втрачати лідерські позиції, або навіть повністю зникати з ринку. Добре, що потім він одразу пояснює, як цьому запобігти....
Mind
Змінюйся або помри: чому варто прочитати книгу «Дилема інноватора»
З якої причини сильні компанії зазнають краху та як управляти підсилювальними та підривними інноваціями ...
Читати далі

Скотт Ферріс. Інґа / Пер. з англ. Дмитра Антонюка.
— Київ: Yakaboo Publishing, 2017. — 488 стор. ISBN 978-966-97633-2-7
Інґа
Скотт Ферріс
Сьогодні її би називали it-girl, але за масштабами авантюризму і харизми, більшість сучасних героїнь модних журналів до неї не дотягують. До того, як зустріти Кеннеді, данка об'їздила практично всю Європу (вона була із заможної сім'ї, а продвинута мама вважала, що освіту треба здобувати в кількох країнах), брала участь у конкурсі краси "Міс Європа", сходила заміж за єгипетського аристократа, втекла від нього, взяла інтерв'ю в Гітлера, вийшла заміж за заможного кінорежисера угорського походження, з яким їздила в експедицію в джунглі, переїхала в Америку, де вивчала журналістику і грала в кіно. Власне їй ми і завдячуємо образу Кеннеді-героя і самому факту, що в нього з'явилося політичне майбутнє. ФБР практично від початку до кінця підозрювало, що вона була нацистською шпіонкою, і з часом шантажувало цим Кеннеді. Хоча це робота історика, сперта на зокрема архіви ФБР, читається як гостросюжетний роман.
Біографія Інґи Арвад, данської журналістки й акторки, першого кохання президента Кеннеді.
Рік видання: 2016
Мова оригіналу: англійська
Палітурка: тверда, суперобкладинка
Наявність: на складі
Категорія: біографія та мемуари
Мова: українська
Bit.ua
Інґа Арвад — журналістка, актриса й талановита колумністка. Про її роман з майбутнім президентом США Джоном Ф. Кеннеді у ЗМІ більше інформації, ніж про саму Арвад...
Медіа про ­­«Інґу»
WoMo.ua
Инга Арвад — актриса, журналистка, обладательница звания «Мисс Дания», «главная любовь Джона Кеннеди», которую ФБР подозревало в шпионаже...
Українська Правда Життя
Щойно видана ошатна книжка якраз годиться для подарунку на Восьме березня: і красиво, і розумно, і про неординарну жінку.
Сultprostir.ua
Приїхавши до Рейхсканцелярії, Інґа одразу помітила, що есесівські охоронці перед входом на Вільгельмштрассе були «найстрункішими і найгарнішими...
Рашель Берґстін. Блиск і полум'я. Біографія діамандів / Пер. з англ. Роксоляни Свято.— Київ: Yakaboo Publishing, 2016.— 400 стор.
ISBN 978–966–97633–1–0
Блиск і полум'я. Біографія діамантів
Рашель Берґстін
Книжка у жанрі «історія речей» читається як пригодницький роман. У ній є і впізнавані герої й героїні, як от Одрі Хепберн і Елізабет Тейлор, і невідомі прізвища, які, попри це, вплинули на хід історії. Кілька сюжетних ліній з бізнес-історії глобальних компаній, авантюристичні персонажі, кілька приголомшливих маркетингових кейсів – все це на тлі історії злету і падіння імперій, ідеологій і модних віянь. І, нарешті, це просто красиво.
У цій «біографії діамантів» лише побіжно згадано ту частину їхнього «життя», яка пройшла під землею. «Біографію діамантів» творили люди, віддаючи маленьким камінцям парадоксально багато пристрасті, сил, а часами й життів. Ці люди і є справжніми героями
«біографії діамантів» – власники великих компаній і шахтарі, авантюристи і візіонери, королівські особи і шахраї, репери і кінозірки, і, йдучи за блиском діамантів, вони творили історію мистецтва і колоніалізму, моди і бізнесу, науки і політики. Мовчазні камені можуть розповісти про нашу цивілізацію значно більше, ніж видається на перший погляд.

Рік видання: 2016
Мова оригіналу: англійська
Палітурка: тверда, суперобкладинка, з ілюстраціями
Наявність: на складі
Категорія: культурологія
Мова: українська

Медіа про «Блиск і полум'я.
Біографія діамантів»
Vogue.ua
Эта книга - глубокое социокультурное исследование того, почему по бриллиантам сходит с ума весь мир и как они стали символом любви, богатства и романтики...
ТСН
У випадку з діамантами ринок поділений настільки чітко, що компанії-монополісти можуть промотувати не лише власне ім'я, а, в першу чергу, сам продукт...
Maincream.com
Книжка розповідає історію про подорож діамантів із африканських шахт до прилавків ювелірних магазинів. Хто творив історію цих блискучих каменів?...
LadyInDress.com.ua
В книге Рашель Бергстин переплетаются эпохи, громкие имена, которые проводят нас историей консюмеризма, где бриллиантам отведена уникальная роль − выделять наиболее влиятельных, отчаянных, смелых и талантливых...
Країна стартапів. Історія ізраїльського економічного дива / Пер. з англ. Мирослави Лузіної.— Київ: Yakaboo Publishing, 2016.
— 360 стор. ISBN 978–966–97633–0–3
Країна стартапів.
Історія ізраїльського економічного дива
Ден Сенор, Сол Сингер
Легко і доступно написана історія інноваційної економіки Ізраїлю. Особливий фокус – на взаємних впливах і взаємопроникненні армії, спецслужб, ВПК і бізнеса, формування бізнес-культури в умовах постійної загрози і мілітаризованого суспільства. Вислів «Start-Up Nation» інколи використовують на позначення Ізраїлю. В Україні книжку знали кілька років, але переважно у стартаперському та IT-середовищах. Більше про концепцію «країни стартапів» заговорили після 2014 року, щоразу частіше тезу про Ізраїль як рольову модель для України можна почути і від українських лідерів думок.
Рік видання: 2009, 2011
Мова оригіналу: англійська
Палітурка: тверда
Наявність: на складі
Категорія: бізнес та інновації
Мова: українська

Медіа про «Країну стартапів»
Evo Business
Если читатель ждет, что в книге «Країна стартапів» важнее второе слово – то есть книга насыщена бизнес-историями, кейсами успешных стартапов – его может постичь некоторое удивление...
Business.ua
В книге «Країна стартапів» есть очень много примеров работы компаний, которые возникали практически из ничего, из одной только идеи, но смогли добиться невероятных результатов...
5 Books Club
«Країна стартапів» – це історія про те, як бідна, технологічно відстала країна у війні, маючи обмаль зовнішньої підтримки, змогла не тільки вижити, а й здивувати світ рівнем добробуту...
Сultprostir.ua
У них у пустелі ростуть фрукти та овочі, які потім йдуть на експорт, у них найкраща в світі армія та медицина, суперсучасні телекомунікації, електромобілі, а ще суспільство, у якому майже відсутня ієрархія..

Засновано у 2016 році компанією Yakaboo.ua – найбільшою в Україні інтернет-книгарнею. Пріоритетним напрямком видавництва є перекладна non-fiction література. Співзасновницею Yakaboo Publishing стала видавець Оксана Форостина (імпринт ТАО).
Yakaboo Publishing
Менеджерка по роботі з клієнтами
Юлія Михайленко
julia.mykhailenko@yakaboo.com
Вул. Воздвиженська, 52-54А
м. Київ, Україна, 04071
www.yakaboo.ua
+38 097 857.30.18